Zana Zu ponownie w Sulejówku. Studio Piosenki wraca po przerwie

Zana Zu ponownie w Sulejówku. Studio Piosenki wraca po przerwie
Po przerwie w Sulejowie ponownie organizowane będą spotkania dla miłośników śpiewania. Zana Zu, czyli profesjonalistka z krwi i kości zaprasza na środowe spotkania w sulejowskim Miejskim Domu Kultury, na które zapraszani są zarówno początkujący śpiewacy, jak również ci, którzy mieli już do czynienia ze śpiewem.
Studio piosenki jest miejscem, w którym wszyscy chętnie mogą oddawać się swojej pasji, jaką jest śpiewanie, a jednocześnie staną przed możliwością doskonalenia swojego warsztatu. Najważniejszą wartością, jaką uczestnicy mogą wynieść z zajęć jest fakt, że odbywają się one w małych, 3-4 osobowych grupach, dzięki czemu każdy otrzyma należny mu poziom uwagi.

Mnóstwo możliwości przed uczestnikami spotkania

W trakcie spotkań uczestnicy odbywają różnego rodzaju ćwiczenia oddechowe, artykulacyjne, emisyjne, a także pracują bezpośrednio nad konkretnymi utworami. W trakcie wykonywania piosenek bardzo mocna uwaga przykuwana jest do wyrażanych emocji, prawidłowej postawie i interpretacji utworów.
Co najciekawsze, uczestnicy spotkań będą następnie mogli przedstawiać swoje umiejętności podczas licznych koncertów i występów scenicznych, których organizatorem jest sulejowski Miejski Dom Kultury. Co więcej, uczestnicy otrzymają okazję do nagrania utworu w profesjonalnym studiu nagraniowym pod czujnym okiem realizatora i nauczyciela śpiewu.
Spotkania w ramach studia piosenki odbywają się w środy w następujących godzinach:
  • 14:00 – dorośli
  • 16:00 – dzieci w wieku 7-10 lat
  • 17:00 – młodzież w wieku 11-14 lat
  • 18:00 – młodzież w wieku 15-18 lat
  • 19:00 – dorośli

Doświadczona i utalentowana prowadząca

Zana Zu jest profesjonalną wokalistką, nauczycielką śpiewu i muzykoterapeutką. Swoją drogę ze śpiewaniem rozpoczęła praktycznie od najmłodszych lat. Zaczynała od śpiewania w zespole Gawęda, następnie pobierała prywatne lekcje gry na pianinie, zaś po dwóch latach awansowała do trzeciej klasy szkoły muzycznej im. Karola Kurpińskiego w Warszawie.
Po zakończeniu edukacji w Akademii Muzycznej zdecydowała się na pracę z dziećmi i młodzieżą jako instruktor. Brała w tej roli udział w różnych projektach, a także uczestniczyła w organizacji Feryjnych Otwartych Spotkań Artystycznych dzieci i młodzieży FOSA w Warszawie. Zana Zu sama wymyśla i komponuje swoje utwory, a obecnie pracuje nad autorską płytą.