W Sulejówku przygotowują się do jarmarku. Poszukują artystów i handlowców

W Sulejówku przygotowują się do jarmarku. Poszukują artystów i handlowców
Już za kilka tygodni w Sulejówku pojawi się tradycyjny coroczny V Jarmark Bożonarodzeniowy. W związku z tym władze miasta opublikowały ogłoszenie, w ramach którego poszukują producentów, artystów i handlowców, którzy pomogliby udoskonalić planowaną na ten rok ofertę.
Jak co roku organizowany w Sulejówku Jarmark Bożonarodzeniowy jest imprezą o charakterze wystawienniczo-handlowym, gdzie swoje regionalne wyroby, przedmioty użytkowe i naturalne produkty świąteczne przedstawiają wytwórcy. Dodatkowo podczas wydarzenia można nabyć asortyment o świątecznym charakterze.

Przygotowania do tegorocznego Jarmarku w Sulejówku

Tegoroczny Jarmark Bożonarodzeniowy w Sulejówku planowany jest na dzień 19 grudnia 2021 roku. Wydarzenie odbędzie się w godzinach 10:00 – 17:00 przy ulicy Dworcowej na odcinku od ulicy Grabskiego do ulicy Szkolnej. Już teraz trwają intensywne przygotowywania, aby tegoroczne wydarzenie było zapamiętane na długi czas.
Wydział ds. Promocji i Kultury poszukuje osób zainteresowanych udziałem w Jarmarku w charakterze wystawców. W tym celu muszą one wypełnić i złożyć zgłoszenie uczestnictwa w Biurze Obsługi Klienta Urzędu Miasta Sulejówek przy ulicy Dworcowej 55 lub za pośrednictwem e-maila pod adresem [email protected] do 6 grudnia. Udział w Jarmarku jest bezpłatny.

Jakie są zasady wystawienia stoiska na Jarmarku?

W zgłoszeniu uczestnictwa należy zawrzeć takie informacje, jak nazwa wystawcy (lub nazwa firmy), adres, imię i nazwisko osoby do kontaktu, numer telefonu, adres e-mail, rodzaj sprzedawanych artykułów, wymiary stoiska wystawienniczego, zapotrzebowanie na miejsce w namiocie, a także inne ważne informacje dla organizatora.
Podczas Jarmarku dopuszcza się handel artykułami spożywczymi i przemysłowymi, które będą kojarzyć się z okresem świąt Bożego Narodzenia. Dodatkowo podczas wydarzenia będzie możliwe wystawianie stoisk o charakterze informacyjnym i promocyjnym.