Top Market powraca do rozwoju organicznego otwierając nowy sklep w Halinowie

Top Market powraca do rozwoju organicznego otwierając nowy sklep w Halinowie

Ogólnopolska sieć sklepów spożywczych Top Market , będąca częścią Polskiej Grupy Supermarketów opartej w całości na polskim kapitale , otworzyła kolejny sklep na Mazowszu. Placówka w Halinowie zaprojektowana została wg wytycznych nowej identyfikacji wizualnej. Stawiamy na silny rozwój w województwie mazowieckim – zaznacza Piotr Suchocki, Członek Zarządu Polskiej Grupy Supermarketów.

To kolejna placówka sieci w woj. Mazowieckim. Sieć prężnie rozwija się w innych regionach kraju – województwie dolnośląskim podlaskim, warmińsko-mazurskim, wielkopolskim, śląskim, kujawsko-pomorskim, pomorskim, łódzkim, lubelskim i małopolskim. – Dziś to blisko 600 sklepów a sieć stale rośnie. Kolejne placówki należą do przedsiębiorców, którzy doceniają przynależność i profity płynące z współpracy z naszą Grupą. Naszą dewizą jest rozwój oparty na partnerstwie, szerokim asortymencie produktów (również marek własnych) konkurencyjnych cenowo i obecności w sąsiedztwie Klienta – mówi Piotr Suchocki, Członek Zarządu Polskiej Grupy Supermarketów, do której należy marka Top Market.

Sieć Top Market powraca do rozwoju organicznego. Zbudowany od nowa budynek handlowo-usługowy, której operatorem jest jeden z Partnerów Polskiej Grupy Supermarketów – GS Halinów, został zrealizowany przez Spółdzielnię z własnych środków zgodnie z bieżącymi potrzebami klientów. Sklep posiada m.in. nowoczesne oświetlenie LED oraz nowoczesne urządzenia chłodnicze. Już tradycyjnie klientom towarzyszy podczas zakupów muzyka oraz komunikaty „Radia PGS”.

– Sieć Top Market nadal organicznie rośnie, a zainteresowanie naszą franczyzą utrzymuje się na wysokim poziomie. Naszą niewątpliwą zaletą jest duża elastyczność względem nowych partnerów – wyjaśnia Piotr Suchocki z PGS.

Nowy sklep Top Market jest elementem rozwoju sieci w województwie mazowieckim, będącego w 2023 roku silnym filarem strategii całej Polskiej Grupy Supermarketów.