Taco Hemingway zapowiada serię koncertów w ramach trasy "1-800-TOUR", w tym występ w Warszawie

Taco Hemingway zapowiada serię koncertów w ramach trasy "1-800-TOUR", w tym występ w Warszawie

Artysta muzyczny Taco Hemingway poinformował 18 września o planowanych koncertach, które będą częścią trasy „1-800-TOUR”. Co ciekawe, w ramach swojej trasy koncertowej, popularny raper nie pomija stolicy Polski – Warszawy. Wszystkie szczegółowe informacje na temat miejsca i daty koncertu w Warszawie są już dostępne, a także ustalony został również termin rozpoczęcia sprzedaży biletów.

Według informacji udzielonej przez reprezentantów Empik Bilety 18 września, którzy będą odpowiedzialni za dystrybucję biletów, koncerty promujące najnowszy album Taco Hemingwaya „1-800-OŚWIECENIE” mają odbyć się między majem a czerwcem 2024 roku. W tych miesiącach artysta pragnie spotkać się z fanami w różnych częściach kraju, zaplanowane są występy w takich miastach jak: Katowice, Poznań, Gdańsk, Wrocław, Kraków oraz Warszawa.

Planowany termin koncertu Taco Hemingwaya w Warszawie to sobota, 22 czerwca 2024 roku. Miejscem, gdzie artysta spotka się ze swoimi warszawskimi fanami będzie Letnia Scena Progresji.