Słodka emerytura? Mamy pomysł, żeby taka była!

Słodka emerytura? Mamy pomysł, żeby taka była!

Emerytura kojarzy nam się z odpoczynkiem, nagrodą, czymś przyjemnym. W realiach naszego państwa nie zawsze jednak jest ona usłana różami. Niska emerytura, problemy zdrowotne, długie kolejki do lekarzy na NFZ, samotność to codzienność. Podpowiadamy jedna, co zrobić, żeby odzyskać radość życia!

Samorządowy Dzienny Dom „Senior +” w Sulejówku zaprasza!

Dzienny DOM „Senior+” w Sulejówku zaprasza wszystkie osoby, które ukończyły 60 rok życia, i są nieaktywne zawodowo. W internecie dostępny jest program zajęć dla seniorów, niepoddających się szarości codzienności. W programie wyszczególniono dużo pomysłów, jak umilić życie Seniorom!  Program przeznaczony jest zarówno dla kobiet, jak i mężczyzn. Dzienny Dom „Senior+” w Sulejówku położony jest na Placu Czarnieckiego 46, natomiast rekrutacja prowadzona jest przez Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej, przy ul. Świętochowskiego 4, tel. 22 783 59 49, oraz 606 145 195.

Co znajdziemy w  programie Samorządowego Dziennego Domu „Senior+” w Sulejówku?

Dzienny Dom „SEnior+” w Sulejówku oferuje bogaty wachlarz atrakcji, które umilą Seniorom codzienność. Zajęcia prowadzone są od poniedziałku do piątku, w godzinach 8-16. Wśród zajęć wyróżnić można zajęcia psychoruchowe (gimnastyka), prowadzone także na świeżym powietrzu, ćwiczenia usprawniające pamięć, zajęcia z psychologiem, konsultacje pielęgniarskie, a także wycieczki, i inne. Dzienny Dom „Senior+” oferuje dowóz osób zainteresowanych. W pakiecie przewidziany jest gorący posiłek.

Kto odnajdzie się w Dziennym Domu „Senior+” w Sulejówku?

Niezależnie od tego, jak bogatą przeszłością może poszczycić się każdy Senior, czas emerytury nie musi być wcale czasem wyciszenia! Dzienny Dom „Senior+” w Sulejówku organizuje wiele atrakcji, dzięki którym nie sposób się nudzić! Wycieczki, spotkania, gry, zajęcia gimnastyczne! Wszystkie aktywności dostosowane są do możliwości poszczególnych uczestników, w związku z tym każdy się tutaj odnajdzie. Jeżeli jesteś osobą powyżej 60 roku życia, nieaktywną zawodowo, i zastanawiasz się co zrobić z nadmiarem czasu – nie wahaj się! Przyjdź do Samorządowego Dziennego Domu „Senior+” w Sulejówku – z pewnością słodko spędzisz tutaj czas!