Remont ulicy Bema i Staszica. Wprowadzono zmiany w kursowaniu linii L47

Remont ulicy Bema i Staszica. Wprowadzono zmiany w kursowaniu linii L47
Rozpoczęcie kolejnego etapu przebudowy ulic Bema i Staszica w Sulejówku spowodowało, że Warszawski Transport Publiczny był zmuszony do wprowadzenia zmian w kursowaniu linii autobusowej L47. Wprowadzone roszady w rozkładzie jazdy zostały na ten moment wprowadzone na czas nieokreślony.
Dotychczas kursująca w kierunku krańca Sulejówek Miłosna – Pomnik linia 47 będzie teraz kursować na trasie Łomżyńska – Łukasińskiego – Armii Krajowej – Bema – Narutowicza – Sulejówek Miłosna – Pomnik. W efekcie zawieszone zostaje działanie dwóch przystanków: PKP Sulejówek Miłosna 02 i Głowackiego 02.

Jakie zmiany w kursowaniu dotyczą linii L47?

W zamian za to mieszkańcy mogą korzystać z nowego przystanku zastępczego – PKP Sulejówek Miłosna 52, który pojawił się na ul. Armii Krajowej, tuż za skrzyżowaniem z ul. Małachowskiego. Będzie on funkcjonował jako stały przystanek dla linii L47.
Żadnych zmian nie wprowadzono dla kursowania linii L47 na trasie objazdowej w rejonie ulic Krakowskiej i Wilsona oraz Bema i Staszica. Wszelkie zmiany wprowadzono na czas nieokreślony.