Ostatni w tym roku sulejowski lekkoatletyczny czwartek w tym sezonie

Ostatni w tym roku sulejowski lekkoatletyczny czwartek w tym sezonie

Jesień jest porą roku, która z jednej strony sprzyja wycieczkom i uprawianiu sportu na świeżym powietrzu, ale z drugiej strony wymaga od nas wzmożonego dbania o zdrowie. Ostatnią tak świetną okazją na osiągnięcie obu tych celów będzie czwartek lekkoatletyczny, na który mogą się zgłosić wszyscy mieszkańcy.

Poprzednie edycje lekkoatletycznych czwartków cieszyły się dużą popularnością. Mieszkańcy chętnie się na nich zjawiali samodzielnie, ale także przychodzili ze swoimi dziećmi. Rywalizacja najmłodszych była o tyle pozytywna, że pozwalała im zaczerpnąć dawki rywalizacji, zabawy, jak również zdrowego stylu życia.

Szereg atrakcji i konkurencji podczas ostatniego lekkoatletycznego czwartku w Sulejówku

Ostatnia okazja do wzięcia udziału w tym niezwykle przydatnym z wielu punktów widzenia wydarzeniu nadejdzie już w najbliższy czwartek. Początek zmagań już o godzinie 17:00 na stadionie przy liceum przy ulicy Paderewskiego 29.

Rywalizacja będzie się odbywać o ciekawe nagrody. Najlepsi zawodnicy w danych konkurencjach otrzymają medale, a ponadto uczestnicy otrzymają zaległe gadżety od firmy Ale Czas. Co więcej, rywalizujący będą mogli liczyć na podarunki od drugiego ze sponsorów.

Więcej informacji o lekkoatletycznym czwartku w Sulejówku

Wstęp jest bezpłatny. Rywalizacja podczas ostatniego lekkoatletycznego czwartku w Sulejówku będzie się odbywać w czterech konkurencjach biegowych – na 60 metrów, 300 metrów, 600 metrów i 1000 metrów, a także w skoku w dal, pchnięciu kulą i rzucie piłeczką palantową.

Organizatorem wydarzenia jest sulejowski klub UKS Herkules Sulejówek. Więcej informacji na temat lekkoatletycznego czwartku można przeczytać na stronie http://www.herkulessulejowek.pl/.