Operacja Policji w Sulejówku: Dwaj mężczyźni zatrzymani, znaleziono narkotyki

Operacja Policji w Sulejówku: Dwaj mężczyźni zatrzymani, znaleziono narkotyki

Na terenie Sulejówka, w jednym z miejscowych garaży, doszło do interwencji policji, która zakończyła się aresztowaniem dwóch osobników. W posiadaniu mężczyzn znaleziono narkotyki, w tym amfetaminę i mefedron, o łącznej masie wynoszącej 57 gramów.

Interwencja miała miejsce 11 lutego. Służby porządkowe przeprowadziły inspekcję jednego z garaży na terenie miasta. Funkcjonariusze zaskoczyli tam parę mężczyzn, którzy wyraźnie nie spodziewali się ich obecności.

Jeden z podejrzanych próbował przesłonić przedmioty umieszczone w pomieszczeniu, co natychmiast przykuło uwagę policjantów. Na miejscu interwencji odkryto biały proszek oraz skondensowaną substancję. Przeprowadzone na miejscu badanie narkotestem potwierdziło obawy funkcjonariuszy – była to amfetamina i mefedron.

Jeden z zatrzymanych – 50-letni mieszkaniec Sulejówka, został przekazany do aresztu, a narkotyki zostały skonfiskowane. Drugi z mężczyzn – 45-letni mieszkaniec gminy Miastków Kościelny, został zatrzymany na podstawie nakazu doprowadzenia do zakładu karnego wydanego przez Sąd Rejonowy w Mińsku Mazowieckim. Sprawa jest obecnie prowadzona pod nadzorem Prokuratury Rejonowej w Mińsku Mazowieckim.