Nowe inwestycje w Sulejówku. Rok 2023 będzie przełomowy!

Nowe inwestycje w Sulejówku. Rok 2023 będzie przełomowy!

Z jednej strony, będą spore inwestycje w infrastrukturę, bo wybudowany zostanie tunel pod torami oraz piętrowy parking. Z drugiej, nowy basen spełniający wszystkie wyśrubowane standardy. W Sulejówku sporo się będzie działo!

Aleja Józefa Piłsudskiego już od kilku miesięcy jest remontowana, jednak najważniejsze prace odbywają się pod ziemią. Sulejówek we współpracy z PKP PLK i województwem mazowieckim prowadzą potężną inwestycję. Budują tunel pod drogą wojewódzką w Alei Piłsudskiego właśnie. Koszty tego przedsięwzięcia to bagatela 80 milionów złotych. Jednak warto, by w przyszłości usprawnić transport drogowy i kolejowy w regionie.

Rozbudowuje się również basen przy ulicy Paderewskiego w Sulejówku. Dodatkowo w budowie jest pierwszy w powiecie mińskim parking wielopoziomowy. Spore prace trwają również przy odwodnieniu miasta, aby przebudować wiele ulic. W kasie miasta na te inwestycje przeznaczono spore fundusze.

Sulejówek będzie również hucznie obchodził setną rocznicę ustanowienia Święta Miasta. Można więc spodziewać się hucznej imprezy bogatej w wiele wydarzeń kulturalnych.