Jarmark Bożonarodzeniowy w Sulejówku. W planie mnóstwo atrakcji

Jarmark Bożonarodzeniowy w Sulejówku. W planie mnóstwo atrakcji
Do świąt Bożego Narodzenia pozostały już nieco ponad dwa tygodnie. W tym czasie wszyscy przygotowują się do tego pięknego okresu, kupując niezbędne ozdoby i prezenty. Już teraz wiadomo także, jak będzie wyglądało tegoroczne świętowanie na Bożonarodzeniowym Jarmarku, którego poznaliśmy szczegóły.
Jak co roku w wielu polskich miastach organizowane są przepiękne jarmarki, których głównym celem jest przygotowanie mieszkańców do najpiękniejszego okresu w roku. Nie inaczej będzie w Sulejówku, gdzie powoli dobiegają końca przygotowania do wydarzenia, na które już teraz serdecznie zapraszamy.

Szereg atrakcji podczas Jarmarku

Tegoroczny Jarmark Bożonarodzeniowy w Sulejówku odbędzie się w niedzielę 19 grudnia na ulicy Dworcowej na odcinku od ulicy Grabskiego do ulicy Szkolnej. W planie wydarzenia jest mnóstwo atrakcji. Poza samym jarmarkiem mieszkańcy usłyszą życzenia świąteczne od burmistrza Miasta Sulejówek, a także będą mogli wziąć udział we wspólnym kolędowaniu.
Na tym jednak nie koniec atrakcji. Wszystkich uczestników odwiedzi Święty Mikołaj, który rozda upominki świąteczne wszystkim dzieciom, które pojawią się na Jarmarku. Dodatkowo zorganizowana będzie zbiórka dla zwierząt. Wszystkim, którym nie jest obojętny los zwierząt będą mogli przekazać karmę, koce, żwirek, podkłady i inne przedmioty.

Dokładny harmonogram wydarzenia „Gwiazdka przed Ratuszem”

  • Godziny 10:00-17:00 – Jarmark Bożonarodzeniowy (teren przed Urzędem Miasta Sulejówek, ul. Dworcowa 55)
  • Godzina 14:00 – wspólne kolędowanie
  • Godzina 15:00 – Mikołaj dla wszystkich dzieci z Sulejówka
Od kilku dni władze Sulejówka poszukiwały osób, firm lub organizacji, które chciałyby wystawić swoje stoisko podczas tegorocznej edycji Jarmarku. Jeśli zatem pojawi się taka chęć, należy zgłosić się do odpowiedniego wydziału w Urzędzie Miasta Sulejówek i wypełnić stosowny formularz.