Gwałtowne zderzenie na warszawskim odcinku drogi S8: wóz wojskowy i dwa samochody osobowe

Gwałtowne zderzenie na warszawskim odcinku drogi S8: wóz wojskowy i dwa samochody osobowe

Na jednym z najbardziej uczęszczanych szlaków komunikacyjnych Warszawy, drodze szybkiego ruchu S8, doszło do poważnego zdarzenia drogowego. W feralny piątek, 7 czerwca, trzy pojazdy – ciężarówka wojskowa i dwa auta osobowe – zderzyły się ze sobą na terenie Bemowa. Powstałe zniszczenia były ogromne, a rozbite wraki przypominały sceny rodem z filmów akcji.

Kilka minut po godzinie 11:00, okolice stały się świadkami mrożącego krew w żyłach spektaklu. Huk niesamowitej siły rozległ się po okolicy, a metalowe karoserie pojazdów były zniekształcone do niepoznaki. Wezwane natychmiast po wypadku służby ratunkowe oraz policja stanęły przed zadaniem oceny sytuacji i zapewnienia pomocy poszkodowanym.

Zgodnie z pierwszymi meldunkami, nadesłanymi do służb ratowniczych o 11:25, w skład zderzenia weszły ciężarówka wojskowa oraz dwa samochody osobowe – Nissan i Ford. Medycy na miejscu zaoferowali niezbędne wsparcie medyczne rannym, a następnie karetka przewiozła ich do najbliższego szpitala w celu dalszego leczenia.